All4ucoz.darkbb.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

UcoZ dizaini, skripti un palidziba tos uzstadit.


You are not connected. Please login or register

Foruma noteikumi

Go down  Ziņojums [Lapa 1 no 1]

1Foruma noteikumi Empty Foruma noteikumi Otrdiena Oktobris 20, 2009 3:06 pm

Eddzis

Eddzis
Admin

Visiem lietotājiem pirms postošanas, šo ir ieteicams izlasīt!!!!!


* rakstot jaunu ziņu pārliecinies, ka esi gatavs to publicēt tai atbilstošā tēmā. Ja esi kļūdījies - paziņo par to administratoram, neveidojot jaunu ziņu pareizajā tēmā.
* Pavediena nosaukumu centies izveidot tādu, lai pēc tā izlasīšanas vien jau būtu skaidrs par ko būs runa. Centies neveidot tādus, neko neizsakošus, pavediena nosaukumus kā "heelp", "kompis karās", "kāpēc tā?" utt.
* nedrīkst izturēties nievājoši vai neiecietīgi pret citiem foruma dalībniekiem. Ja uzskati, ka tev atbild nekorekti vai izturas neatbilstoši, izmanto pogu "Ziņot" ("Report"), un problēmu risinās moderatori. Tu pats nedrīksti iesaistīties strīdos, vai tos aizsākt ar savu izturēšanos!
* Nedrīkt dot apzināti nepareizus, vai sarkastiskus padomus vai atbildes.
* ja esi pārdomājis un nevēlies, lai ziņa tiktu turpmāk apspriesta – paziņo par to administratoram – ziņu dzēsīs vai arī tēma tiks slēgta.
* Foruma vadība nav atbildīga par forumā lasāmo informāciju. Katra posta saturs ir autora personīgs subjektīvs viedoklis un tas nav prezentējams kā vietnes kopējā nostādne.
* Ja ir personiski kārtojamas lietas ar citiem dalībniekiem, to nebūtu vēlams rakstīt forumā, bet gan izmantot pieejamās e-pasta adreses, vai arī iekšējo saraksti, izmantojot pogu PZ.
* Ir aizliegts pieprasīt moderatoriem likvidēt/pazemināt brīdinājuma līmeni bez acīmredzama iemesla.
* publiska personisku lietu apspriešana tiks uzskatīta par spam/fleimu un tiks dzēsta no sarakstes.
* aizliegts popularizēt un reklamēt savas vietnes ārpus sava paraksta vai profila informācijas.
* centies izmantot BBCode, lai ieliktu bildes, saites uz citām lapām utt.
* centies neatbildēt uz postu ar vienu "smailiņu"
* neslavas celšana portāla sponsoram (jebkādam) tiks dzēsta bez brīdinājuma.
* forumā aizliegts postēt nesakarīgas, bezjēdzīgas, morāles normas pārkāpjošas tēmas un rakstus.
* postā nedrīkst lietot frāzi "ceru, ka šis posts netiks izdzēsts" vai līdzīgi pārfrazētu šo domu. Šāds posts bez brīdinājuma tiks dzēsts.
* foruma administratoriem un moderatoriem attiecībā uz foruma moderēšanu ir visas tiesības, un viņa rīcība slēdzot pavedienus, dzēšot rakstus, izdzēšot, brīdinot vai banojot lietotāju netiek apspriesta.
* foruma administrācijai ir tiesības izsūtīt tev informatīvus emailus ar portāla sponsora reklāmu

* Katram biedram forumā atļauts izveidot tikai vienu lietotāja profilu, ja šis punkts tiek pārkāpts, foruma pārvaldniekiem, administratoriem un moderatoriem ir tiesības šos profilus dzēst, kā arī liegt piekļūšanu forumam.
* Attiecībā uz lietotājvārdiem (nikiem):
- Aizliegts izveidot lietotājvārdus, kas acīmredzami domāti apvainojoši, kas aizskar, kaitina vai atdarina citus foruma biedrus.
- Par atveidošanu. Aizliegts izveidot lietotājvārdus, kas atdarina vai apsmej citus foruma biedrus.
* Lietotāja profilā kā mājas lapu un lietotāja parakstā aizliegts ievietot kaitīgus linkus. Ar kaitīgiem linkiem tiek saprastas hipersaites uz lapām, kam piemīt viena vai vairākas no šādām īpašībām:
- lapa satur datorvīrusus
- lapa satur programmatūras kodu, kas traucē vai padara neiespējamu datora vai atsevišķu
* lietotāja profila informācijas laukos nedrīkst tikt izmantoti HTML un Unicode speciālie simboli (reversa marķeri, handleri, etc.)
* Postos nedrīkst likt attēlus (img tags), kas hostēti ārpus Latvijas, ja klāt nav attiecīga atsauce, kā arī vajadzētu atturēties ievietot postos attēlus, kas lielāki par 300KB
* Citējot postu ar attēlu, neatkarīgi no tā izmēra, no citētā posta ir jāizņem img tagi, lai attēla vietā būtu redzama tikai hipersaite. Ja citētājs izvēlas izdzēst arī pašu hipersaiti, šāda rīcība ir apsveicama.
* Ir aizliegts kā topika nosaukumu izmantot lietotāja niku.

https://all4ucoz.forumlv.com

Atpakaļ uz augšu  Ziņojums [Lapa 1 no 1]

Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā